Producenci
O firmie

Żyjemy aktualnie w bardzo ciekawych, wręcz przełomowych czasach. Z jednej strony mamy świat na wyciągnięcie ręki - niesamowity rozwój technologii, gwarantujący nam wygodę, szybkość przepływu informacji i wiele rozwiązań, dzięki którym żyje się nam łatwiej, ale czy na pewno lepiej?!

Myślimy,że niekoniecznie...

Biorąc pod uwagę ciągły rozwój na niemal każdej płaszczyźnie życia, wydawać by się mogło,że ludzie powinny być coraz zdrowsi, coraz silniejsi, i powinni żyć ponad 100lat w szczęściu i pomyślności. Pomimo faktu, że średnia długość życia stale się zwiększa, to z rosnącym niepokojem obserwujemy zjawisko coraz większych problemów ze zdrowiem wśród naszych przyjaciół, oraz bliższych i dalszych znajomych.

Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników, np. poważne zanieczyszczenie środowiska, długotrwały stres, oraz wszechobecna chemia, która również znajduje się w naszym pożywieniu. Żywność jest obecnie produkowana na masową skalę, dlatego w podstawowych produktach spożywczych, jakimi są warzywa i owoce, brakuje witamin i mikroelementów.
Za to pełno w nich pestycydów,środków owadobójczych i grzybobójczych, a co gorsza są modyfikowane genetycznie. Mięso i nabiał zawierają mnóstwo hormonów wzrostu i antybiotyków podawanych zwierzętom, aby szybko tuczyły się i nie chorowały, bo przecież producent nie może ponieść strat.

A przecież mówi się, że jesteśmy tym co spożywamy i jest w tym 100% racji!

Dlatego powstała nasza firma, aby szukać innych rozwiązań i przedstawiać Wam alternatywne sposoby na zachowanie zdrowia przez jak najdłuższy okres czasu. Sami efektywnie korzystamy z niekonwencjonalnych rozwiązań, jesteśmy bowiem częścią natury i uważamy, że to co naturalne daje nam zdrowie, witalność i odporność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl